Requirements Manager - Software Development

4ACES Tech GmbH z Wolfsburga oznacza połączenie technologii i doradztwa. Opracowujemy kreatywne i innowacyjne rozwiązania dla wszystkich obszarów problemowych naszych klientów i stosujemy holistyczne podejście doradcze. Oprócz dynamicznego i komunikatywnego zespołu oferujemy płaską strukturę organizacyjną, elastyczne godziny pracy oraz umożliwiamy każdemu pracownikowi samodzielną i odpowiedzialną pracę.

Twoje zadania

  • Zapewnienie przepływu informacji między zespołami ds. rozwoju oprogramowania i klientem
  • Rejestrowanie, określanie i przekładanie wymagań z działów biznesowych na konkretne zadania związane z tworzeniem oprogramowania
  • Analiza kosztów i korzyści wymagań we współpracy z działami biznesowymi
  • Pomoc w akceptacji wdrożonego rozwiązania oprogramowania

Twój profil

  • Doświadczenie jako inżynier wymagań lub porównywalne stanowisko
  • Szybkie zrozumienie złożonych i technicznych zagadnień
  • Wysoka orientacja na usługi, rozwiązania i procesy
  • Silne umiejętności komunikacyjne i precyzja w dokumentacji i koncepcji
  • Motywacja i bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego

Nasza oferta

Oferujemy pracę w profesjonalnym zespole posiadającym wieloletnie doświadczenie w branży. Płaska struktura organizacyjna i komunikacja na równych zasadach to oczywistość, podobnie jak dobre wynagrodzenie. Dodatkowo otrzymasz możliwość rozwijania swoich umiejętności i siebie podczas pracy nad interdyscyplinarnymi projektami (regularnie oferujemy szkolenia zaawansowane). Ze względu na naszą regionalną strukturę organizacyjną, jeśli chcesz, możesz uniknąć długich podróży służbowych. Elastyczny czas pracy i możliwość organizacji dnia pracy w sposób, jaki uznasz za stosowny, to świetna okazja, aby ułożyć swoje życie zawodowe i prywatne tak, jak chcesz. Twoja równowaga między życiem zawodowym a prywatnym oraz rozwój osobisty są dla nas ważne.

Lokalizacja

Wolfsburg, Hamburg (możliwa praca zdalne)
Jesteś zainteresowany dołączeniem do rozwijającego się i innowacyjnego zespołu? chcessz wnieść swój wkład do sukcesu 4ACES? Czekamy na Twoją aplikację, zawierającą najwcześniejszą możliwą datę rozpoczęcia pracy i oczekiwania dotyczące wynagrodzenia.

Certyfikaty

Social media

Kontakt

4ACES Tech GmbH
Major-Hirst-Straße 11
38442 Wolfsburg
+49 151 1131 2462info@4aces-tech.de